Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

kategorie

Nasza Misja Tekstylia

Sklep misjatekstylia.pl wypełniony po brzegi tekstyliami takimi jak licencjonowane pościele, poszewki, poduszki, koce, ręczniki. głównym naszym asortymentem są pościele oraz poduszki licencjonowanych marek takich jak  Disney, FC Barcelona, Real Madryt, AC Milan, Juwentus Turyn i wiele innych. W sklepie znajdziesz idealnie pasujące na prezent dla chłopca i dziewczynki, pościele z ulubionych bajek i filmów, z ulubionymi bohaterami gier komputerowych, klubów piłkarskich czy reprezentacji Polski w piłce nożnej i siatkowej.

Sklep misjatekstylia.pl powstał w szczególności z myślą o najmłodszych, ale również o wszystkich wujkach, ciociach, babciach, dziadkach, chrzestnych i wszystkich tych, którzy nie maja pomysłu na Prezent lub szukają czegoś wyjątkowego dla swoich ukochanych pociech.

Kim jesteśmy, jakie mamy doświadczenie, gdzie nas możesz sprawdzić, gdzie o nas przeczytać.

Właścicielem sklepu jest Agencja Reklamowa Anronet s.c. z Krakowa. Jesteśmy Agencją działającą nieprzerwanie od 2000 roku. oprócz typowej działalności reklamowej, posiadamy kilka sklepów internetowych w tym ten największy, www.wszystkodlakibica.pl, dzięki któremu zaopatrzyliśmy setki tysięcy klientów, na całym świecie,  w naszą odzież, szaliki oraz różnego rodzaju gadżety. Od samego początku współpracujemy z polskimi producentami odzieży, nastawiamy się głównie na produkcję krajową. Sami produkujemy większość koszulek oraz sami barwimy koszulki i wykonujemy własne nadruki. W zakresie tworzenia własnych wzorów, współpracujemy, oprócz własnych grafików, z wieloma grafikami, artystami, freelancerami. 

W 2016 roku, w trakcie trwania Euro2016, do naszego sklepu przyjechały nakręcić materiał o odzieży dla kibiców Polski, wszystkie najważniejsze rozgłośnie telewizyjne: główne wydanie wiadomości TVP, TVN24, TVP INFO.

Nietypowe, oryginalne wzory, odpowiednia technika nadruku i haftu, wiele lat doświadczenia w poligrafii

Naszą ideą jest tworzenie nietypowych wzorów nadruków i haftów, które jednoznacznie lub w domyśle będą nawiązywać do Polski, do barw naszej ojczyzny, do charakterystycznych postaci, wizerunków miast, zwierząt czy owoców. Wykorzystujemy do tego celu najróżniejsze technologie jak nadruk za pomocą sitodruku, offsetu, sublimacji, transferu, wykorzystujemy haft, grawer a także metody galwaniczne. Wszystkie produkty w naszym sklepie są dostępne od ręki lub wykonane w ciągu 1-2 dni.

 

Jeśli masz pytania, zachęcamy do kontaktu z nami. 

Roman Paul & Krzysztof Arsenicz
najważniejsze osoby w firmie