Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł

kategorie

Płatność i Dostawa

Dostawa

Wszystkie przesyłki wysyłane są w dniu otrzymania płatności lub otrzymania potwierdzenia dokonania takiej płatności na nasze konto bankowe. Potwierdzenie płatności zazwyczaj trwa do 2-ch dni roboczych od dokonania przelewu.

W przypadku gdy klient życzy sobie wysłania przesyłki w jak najkrótszym czasie, prosimy o przesłanie mailem lub faxem potwierdzenia wpłaty za dokonane zakupy.

Przesyłki wysyłamy tylko i wyłącznie firmą kurierską DPD (w dni robocze - codziennie), a w przypadku przesyłki za granicę: za pośrednictwem Poczty Polskiej

 

Koszt przesyłki wynosi odpowiednio:

Krajowa: Kurier DPD na terenie Polski przedpłata/poranie - GRATIS (niezależnie od ilości) przy zakupach powyżej 300 zł
Krajowa: Kurier DPD na terenie Polski
przedpłata - 16 zł brutto (niezależnie od ilości) po dokonaniu przedpłaty
Krajowa: Kurier DPD na terenie Polski pobranie - 20 zł brutto (niezależnie od ilości) płatność za pobraniem
Zagraniczna: Poczta Polska - list/paczka priorytet zagranica (Europa Kontynentalna) - cena do ustalenia - w zależności od wielkości i ciężaru zamówienia - 65 zł brutto

Towar wysyłamy w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych od zaksiegowania wpłaty. Czas dostawy krajowej to 2-3 dni robocze od nadania przesyłki. Jest to czas przybliżony, zazwyczaj czas ten wynosi 2 dni. Czas dostawy zagranicznej to 2-3 tygodnie od nadania przesyłki. Jest to czas przybliżony, zazwyczaj czas ten wynosi 2 tygodnie.

Kurier najczęściej dostarcza przesyłkę na drugi dzień po jej nadaniu (z wyjątkiem weekendów i Świąt). Za dostawę w soboty - firmy kurierskie pobierają dodatkowe opłaty!

Możliwy odbiór osobisty w Krakowie - ul. Eisenberga 3/5 - w dni robocze między 9-17 po wcześniejszym uprzedzeniu.

 

wysyłamy na cały świat

 

Płatność


1.Poprzez bezpieczny serwis Dotpay (Karta Visa, Eurocard, MasterCard, Transfer, Płacę z Inteligo, Multitransfer, Przelew 24 (BZWBK), ING Bank Śląski "ING Online", Bank BPH "Sezam”, Bank Millenium "Millenet", Płać z Nordea, Pekao24 (Bank Pekao S.A.), Deutsche Bank PBC S.A., Kredyt Bank S.A. (KB24), Inteligo (Bank PKO BP), Lukas Bank). Płatności poprzez Dotpay umożliwiają sposób prowadzenia autoryzacji, w którym pracownicy sklepów internetowych nie mają dostępu do przesyłanych numerów kart płatniczych Klientów (znane one są tylko bankowi rozliczającemu transakcje).
2.Serwis płatniczy Dotpay umożliwia realizowanie płatności w następujący sposób:

Przez internet: kartą kredytową i e-przelewem

Przelew bankowy z własnego banku

Przelew lub inna forma dostępna w płatnościach on-line: www.dotpay.pl

 3.Więcej informacji na http://www.dotpay.pl/

 

Dane firmy:

Anronet Agencja Reklamowa s.c.
ul. Eisenberga 3/5
31-523 Kraków


PKOBP Centrum Obsługi INTELIGO
Centrum Bankowości Elektronicznej w Warszawie
PL 50 10205558 1111 132806400028
swift: BPKOPLPW
BAN: PL